O společnosti S&P stavbaslužby

• Jak to začalo a jaký je vývoj

Společnost S&P stavbaslužby (původně superploty.cz) se řadí díky vám zakazníkům, již několik let mezi přední tuzemské specialisty na stavbu oplocení na klíč.

Myšlenkou při založení společnosti bylo, nabídnout zákazníkovi komplexní a maximálně kvalitní službu v oblasti stavby oplocení na klíč, při zachování co nejnižší možné ceny. Samozřejmostí byl komunikativní a velmi profesionální přístup k zákazníkovi a jeho požadavkům. Vstřícnost, respekt a ochota podřídit vše přání zákazníka v kombinaci s vysokou kvalitou odváděné práce se ukázalo jako správna cesta. S ohledem na spokojeného zákazníka a jeho přání jsme byli nuceni reagovat na jeho požadavky. Během krátké doby se portfolio naší činnosti rozšířilo do současné podoby, tedy na většinu dokončovacích stavebních prací jako pokládku dlažby, stavby dřevěných teras, stavby bazénů, stavby různých typů základových desek a různé typy zednických prací. V nabídce firmy nechybí ani bourací práce a všechny typy vyklízecích prací.Samozřejmostí jsou terénní úpravy všech ploch a velikostí. Disponujeme težkou pracovní technikou-8t a 5t bagry, smykovým nakladačem a různými druhy nákladních vozidel.

Dále bylo naše portfolio posíleno o vlastní zámečnickou výrobu. Původním záměrem bylo vyhnout se tímto subdodávkám při kompletaci plotů na klíč, především pak výrobě různých typů svařovaných bran a branek. Postupem času se záběr naší výroby rozšířil na svařování a výrobu konstrukcí všech tvarů a velikostí, různé typy zábradlí a schodišťových prvků.

V rámci interiéru Vašeho domu jsme schopni Vám nabídnout širokou nabídku stínící techniky na klíč -od žaluzií, rolet, přes sítě proti hmyzu, po markýzy. Tato obchodní činnost vychází z naší dlouholeté praxe, která byla společně s ploty na klíč původním podnikatelským záměrem.

Aktuálně naše společnost připravuje další paletu služeb a stavebních činností, které Vám již v brzké budoucnosti rádi nabídneme. Proto, prosím sledujte naše stánky se stále se rozšiřující nabídkou.

 

• Naše hodnoty a firemní myšlení

Prvořadým měřítkem pro nás zůstavá co nejlépe odvedená kvalita práce v konstrastu s co nejnižší finální cenou pro zákazníka.

Nízké ceny naše společnost dosahuje především několikaletými partnerskými vztahy s dodavateli jednotlivých materiálů, vlastní výrobou a minimální subdodávkou, fungující logistikou, nízkými provozními náklady, nulovou zadlužeností firmy a osobním pečlivým přístupem majitelů společnosti ke každé jedlotlivé zakázce.

Základním předpokladem pro kvalitu díla je nejen naše odbornost a sledování všech nových trendů ve stavebnictví, ale především dlouhodobé profesní zkušenosti, které vychází ze stovek realizovaných zakázek u vás, našich spokojených zákazníků!