Pokládání zámkových dlažeb

projekty Podívejte se na projektySAP kalkulace Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma!!

 


ZÁMKOVÉ DLAŽBY


Proč se rozhodnout pro zámkovou dlažbu?

Zámková dlažba je z dlouhodobého hlediska efektivní, prověřené, moderní a variabilní řešení.

Venkovní dlažba, respektive zámková dlažba se nabízí v různých barvách, tvarech a povrchových úpravách. Zkrášlete Vaše terasy, chodníky, parkovací stání, příjezdové cesty a zahrady. Zámková dlažba je ideálním řešením pro průmyslové objekty a jejich parkoviště a přilehlá prostranství. Jako další způsob můžete využít zámkovou dlažbu na místo základové desky pod zahradní domky, různé typy montovaných garáží apod.

Dalším významným faktorem pro pořízení zámkové dlažby je její příznivá cena.

Výrobci jako Best dávají na své výrobky 20 letou záruku. Což svědčí o velmi dlouhé životnosti a odolnosti. Pokud se pro pokládku rozhodnete s naší firmou, bude garance dlouhověkosti v užívání Vaší zámkové dlažby zaručena.


Cena


Cena pokládky zámkové dlažby na klíč (materiál,práce,doprava) se pohybuje cca od 699,- Kč do 1199,- Kč za m2

(zde záleží na druhu a formátu zvolené dlažby, stylu užívání pojezdová vs. pochozí, stavu podloží a rozsahu výkopových prací, velikosti plochy pokládané dlažby, nákladů na dopravu spojených s navážením štěrkového podloží pod dlažbu, atd.)


Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma!! Klikněte ZDE

 

Proč si nechat položit zámkovou dlažbu od naší firmy?

Prvořadým měřítkem pro nás zůstává co nejlépe odvedená kvalita práce, v kontrastu s co  nejnižší možnou finální cenou pro zákazníka.

Kontrastu nízké ceny naše společnost dosahuje několikaletými partnerskými vztahy s dodovateli jednotlivých stavebních materiálů, fungující logistikou, nízkými provozními náklady, nulovou zadlužeností naší firmy a osobním přístupem majitelů společnosti ke každé jednotlivé zakázce!!

Základním předpokladem pro kvalitu jsou dlouhodobé odborné zkušenosti, které vychazí ze stovek zrealizovaných zakázek od spokojených zákazníků. Pokládku vždy provádí zaměstnanci, kteří své práci rozumí, mají dlouhodobé zkušenosti v dané stavební činnosti a jsou  odborně proškoleni, což zaručuje jejich vysokou profesionální úroveň.

Pokládku zámkové dlažby provádíme jako kompletní řešení, včetně dodávky všech potřebných materiálů a úkonů s tím spojených. Tedy od zemních prací, dodání drceného kamene, zakládání a strojového hutnění podloží, po samotnou podkládku.

I když se to může zdát jednoduché, na pokládce zámkové dlažby, stejně tak jako na jiných stavební činnostech, je toho opravdu mnoho co se dá pokazit, či zanedbat. Proto veškeré naše pracovní postupy, splňují přesně dané technologické postupy pro pokládku, dle účelu a stylu následného používání dlažby.

Nabízíme výrobky firem BEST, KB-BLOK, GODELMANN, CS BETON, SEMMELROCK v plné výrobní šíři, tj. dlažby, obrubníky, svahovky i tvarovky pro oplocení, odvodňovací systémy v mnoha barevných i tvarových variantách. Dlažbu pokládáme dle technologického předpisu výrobce do štěrkového podloží. Zámkové dlažby jsou výrobky z betonu různých tvarů, barev a povrchů.

NOVĚ od roku 2013 naše firma na přání zákazníků nabízí službu HLOUBKOVÉ MYTÍ ZÁMKOVÉ DLAŽBY všech pochozích a pojezdových ploch. Služba je aktivní od března do listopadu. Více o službě a cenách ZDE

Firemní myšlení

Dlouhodobou filosofií naší firmy není realizovat tisíce zakázek „bezejmenou firmou“ pro „bezejmeného zákazníka“, ale cílem naší společnosti je zanechat po sobě kvalitní stopu s otiskem co nejlépe odvedené práce a snahou o získání vaší důvěry pro další případnou spolupráci. Největším oceněním je pro nás Vaše spokojenost a doporučení, na jehož základě naše společnost získává další nové zákazníky.

Osobní přístup ke každému klientovi, prvotřídní kvalita, rychlost provedení práce a velmi příznivá cena za realizaci zámkové dlažby, je pro nás samozřejmostí.


Samozřejmostí je 100% záruční a pozáruční servis na všechny pracovní činnosti prováděné naší firmou.